Polární žirafa 2018

Co je žirafa

Žirafa je setkání rádců ve věku 13 až 16 let z ústeckého kraje, kteří se aktivně podílí na vedení skautských družin. Žirafa je příležitost pro rádce setkat se s podobně založenými lidmi, pokecat, vyblbnout se, doplnit baterky. Ale i nabrat inspiraci, oddechnout si a seznámit se s novými lidmi.Polární žirafa je členem rodiny skautských kurzů Žiraf, tedy zimních kurzů, konajících se na přelomu ledna a února. První žirafa se konala na Moravě a od roku 2005 probíhá souběžně na několika místech v republice.

Proč polární?

Žirafa se koná vždy v termínu pololetních prázdnin, kdy je zima. Navíc polární žirafa je akce ústeckého kraje, který je nejsevernější v ČR.

Termín žirafy

2- 4. 2. 2018 v Roudnici nad Laben

Cena žirafy

Co s sebou

Kroj, spacák, karimatku, teplé oblečení a dobré boty, připravte si oblíbrenou hru, čelovku, potřeby na psaní, kdo máte tak kameru Go pro nebo foťák a přezůvky.

Program žirafy

Techniky přežití (anglicky Survival skills nebo obecně Survival) jsou dovednosti, které může. člověk využít v nebezpečných situacích (např. při živelních pohromách, při havárii na odlehlém místě, ztroskotání apod.) pro záchranu vlastního života nebo života jiných lidí. Jsou určeny k zajištění naprosto základních potřeb jako jsou voda,...

Tým žirafy

Přihlaš se na žirafu

Od 18.10. 2017 je počet účastníků naplněn. Přihlásit se dá pouze jako náhradník.

Kam za žirafou

Komenského 174, 413 01 Roudnice nad Labem, Česká republika