Pojeďme na Jamboree do USA

Jamboree USA 2019

Nazdar všichni!

Ještě nevíte co dělat v létě 2019? Pojeďte s námi na největší akci roku a vydejme se společně na světové skautské jamboree do USA!

Krajský skaut Přemysla Oráče bude organizovat společnou výpravu pro všechny zájemce z Ústeckého kraje. V termínu 22.7. - 2.8.2019 se podíváme na krásné tábořiště na území Západní Virginie.

Co je pro to potřeba udělat? Nic jiného, než se jednotlivě přihlásit do 15.9.2017 na https://www.jamboree.cz/prihlaska.html a zárověň nám napsat email na adresu , abychom věděli, jak velkou skupinu máme a hlavně abychom mohli společně vše řešit. Přihlásit se musí každý sám, ale během podzimu se dají dohromady jamoddíly i s vedoucími.

A co to bude stát? Cena je odhadována na 15 000 - 50 000 CZK (více info na https://www.jamboree.cz/podminky.html ) Dle předpokladů bychom se měli pohybovat poblíž spodní hranice, ale vše bude záležet na úspěšnosti dotací a grantů. Tomuto účelu je také přizpůsoben termín přihlášek, bez počtu účastníků a znalosti složení skupiny nelze v mnoha případech o podporu žádat. Nebojte se společně finance stlačíme tak, aby jste mohli do USA vyrazit.

Mnoho informací naleznete na adrese https://www.jamboree.cz/ , nebo na https://www.2019wsj.org/ . Jako kraj máme také FB skupinu https://www.facebook.com/groups/487667964897961/?source=create_flow .

Tak popřemýšlejte a pojďte do toho s námi!

Těšíme se na vás

Přípravný tým

Věrka Jelenová - Naty, Vojta Hák - Sesmál, Zdeněk Beran - Berry, Aleš Zeman - Ali, Karolína Macková

Chci vyrazit do USA!

Hledáme sponzory a dotace na zlevnění ceny. Potřebujeme znát vaše finanční možnosti a zda na akci chcete vyrazit. Odesláním tohoto formuláře se nikam nepřihlašujete jedná se o průzkum.