Přihláška na tábor

Vážení rodiče, prosíme o vyplnění přihlášky na tábor také v elektronické verzi. Každoročně přepisujeme údaje z papírové přihlášky do počítače pro další provozní účely tábora. Toto vyplnění nám zjednoduší naši práci. Přihlášku zároveň odevzdejte podepsanou v papírové verzi svému oddílovému vedoucímu.

Rok se s rokem sešel a naše středisko, jako každý rok, letní skautský tábor pořádá. Od soboty 1. 7. do soboty 15. 7. 2023 na skautské základně Kačerna nedaleko Merklína u Přeštic konat se bude. Vodácké a horolezecké aktivity, výlety do přírody a po památkách v okolí chybět nebudou. A vše, co skautský tábor nabídnout může. Nechť vás provází Síla.

Celková cena tábora pro člena střediska je 4.800,-Kč (Při účasti jen na 1 týden je cena 3.500,-Kč). Pro neregistrované členy střediska je cena tábora 6.000,-Kč (Při účasti jen na 1 týden je cena 4.700,-Kč). V ceně je strava 5x denně, doprava osob a materiálu, vstupy do kulturních zajímavostí a veškeré režie spojené s programem tábora. Výše uvedenou cenu je potřeba zaplatit na náš účet 1001988369/0800 nejpozději do 28. 4. 2023, VS je rodné číslo dítěte, do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte.

Prosíme všechny rodiče, abyste vyplněnou závaznou přihlášku odevzdali co nejdříve, nejpozději však do 28. 4. 2023 vedoucímu oddílu. Pokud někdo z rodičů potřebuje vystavit fakturu, napište nám celou a přesnou adresu firmy, IČO, DIČ, jméno rodiče a jméno dítěte formou SMS na mobil 737 111 231 nebo na email: samo.rce@centrum.cz a to v co nejkratší době.

Adresa tábora: jméno adresáta, skautský tábor střediska "Říp", pošta Merklín, U Zámku 253, 334 52 Merklín
Vedoucí tábora: Petra Křtěnová, tel.: 606 241 873, email: petula.krtek@seznam.cz
Vedoucí střediska: Mgr. Pavel Chaloupka, tel.: 725 026 647, email: samo.rce@centrum.cz

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat.