Skaut je hospodárný

Klubovna

Vybavení  klubovny

V rámci pronájmu skautského areálu je možné využít lanového centra se 6 vysokými lanovými překážkami o celkové délce cca 130 m, lezecké stěny, trampolíny, ohniště a dřevěného bludiště o 44 místnůstkách. Aktivity lanového centra jsou zajištěny proškolenými a certifikovanými instruktory lezení s veškerým potřebným vybavením. Cena pronájmu skautského areálu i s lanovým centrem se navyšuje o 200,- Kč/osoba, minimálně však o 2000,- Kč. Klubovna je součástí Horova parku a je ideálně umístěna uprostřed města v klidu přírody.

Pravidla pronájmu klubovny

Kapacita klubovny je maximálně 30 osob, které spí na karimatkách na zemi ve vlastních spacácích. V klubovně je k dispozici vybavená kuchyně (sporák, nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a lednice), sociální zařízení, velká a malá místnost s kobercem. V objektu je ústřední topení. V klubovně se přezouváme (nutné vlastní přezůvky).

Cena za pronájem klubovny je 100,- Kč/osoba/noc, min. 1000,- Kč/noc.

Psům a jiným zvířatům je přísně zakázán vstup do vnitřních prostor klubovny!

Klubovnu primárně pronajímáme jiným skautským oddílům nebo zájmovým skupinám věnujícím se dětem.

OBSAZENOST

V termínu 3-6/2024 máme ještě jeden volný víkend, neváhejte nás kontaktovat...

21.-23.6.

Rezervace klubovny

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.

Těšíme se na vás!