Skauti

Šedý medvěd

Šedý medvěd je skautský oddíl pro kluky od 10 do 14 let. Program tvoří schůzky, výpravy a jiné akce, vrcholem je letní tábor.

Schůzky probíhají každé pondělí od 16:30 do 18:30 hodin ve skautské klubovně.

Na schůzkách se učíme novým dovednostem, sportujeme a hrajeme různé hry. Přibližně jednou za měsíc pořádáme víkendovou akci. Na výpravě se snažíme stmelit kolektiv a poznat přírodu. Věnujeme se turistice, vodáctví, horolezectví a v zimě sjezdovému i běžeckému lyžování. Účastníme se také větších skautských akcí a soutěží v česku i v zahraničí. Některé výpravy jsou společné s dívčím oddílem Souznění. Také se podílíme na pořádání akcí pro veřejnost. Vrcholem našeho programu je střediskový letní tábor. Na táboře spíme v podsadových stanech a jeho náplní je především celotáborová hra a výlety do okolí.

Kontakt na vedoucí

Zavolejte nám pro informace