Tábor skautek a skautů 2018

Letní tábory jsou vyvrcholením celoroční činnosti oddílů. Skautské tábory jsou specifické tím, že se jich účastní většinou děti, které spolu pracují i během roku. Tráví tak léto se svými kamarády a vedoucími, které znají. Na chodu tábora se - přiměřeně svému věku - také podílejí. Pomáhají se stavbou, přípravou jídla nebo programu.

Vážení rodiče,

rok se s rokem sešel a naše středisko opět pořádá letní skautský tábor, který se koná v době od neděle 1. 7. do soboty 14.7.2018 na skautském tábořišti u obce Hůrky v překrásné oblasti přírodního parku Česká Kanada. Programem tábora se ponese v duchu motta "zpět ke kořenům" - navraceni se k přírodě a k základním myšlenkám skautingu. Nebudou ale také chybět vodácké aktivity, výlety do přírody, výlety po památkách v okolí a vše co může nabídnout jen skautský tábor.

Celková cena tábora pro člena střediska je 3.400,-Kč (Při účasti jen na 1 týden je cena 2.400,-Kč). Pro neregistrované členy střediska je cena tábora 4.000,-Kč (Při účasti jen na 1 týden je cena 3.000,-Kč).V ceně je strava 5x denně, pronájem tábořiště, doprava osob a materiálu, vstupy do kulturních zajímavostí a veškeré režie spojené s programem tábora. Výše uvedenou cenu je potřeba zaplatit na náš účet 1001988369/0800 nejpozději do 23. 5. 2018, variabilní symbol je rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte.

Slevy (slevy se nesčítají, je možné použít jen jednu slevu) :

- Pro sourozence, který se zúčastní stejného tábora je sleva 500,-Kč.

- Pro RS, kteří po celý rok pracují při oddílech nebo pro středisko (bez ČZ a VZ) je sleva 1.000,-Kč.

- Pro členy střediska, kteří mají složenou čekatelskou zkoušku je sleva 1.500,-Kč.

Prosíme všechny rodiče, abyste vyplněnou závaznou přihlášku odevzdali co nejdříve, nejpozději však do 23.5. 2018 vedoucímu oddílu. Pokud někdo z rodičů potřebuje vystavit fakturu, napište nám celou a přesnou adresu firmy, IČO, DIČ, jméno rodiče a jméno dítěte formou SMS na mobil 737/111231 nebo na email: samo.rce@centrum.cz a to v co nejkratší době.

Adresa tábora: jméno adresáta, skautský tábor střediska "Říp", pošta Nová Bystřice: Hradecká 269, 378 33 Nová Bystřice

Vedoucí tábora: Věra Jelenová MSc. - Naty, tel.: 724 256 275, email: naty@skaut.cz

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat

Přihláška zde