Tábor světlušek a vlčat                     30.6 2018 do 7. 7. 2018 na tábořišti u obce Sloup v Moravském krasu.

Letní tábory jsou vyvrcholením celoroční činnosti oddílů. Skautské tábory jsou specifické tím, že se jich účastní většinou děti, které spolu pracují i během roku. Tráví tak léto se svými kamarády a vedoucími, které znají. Na chodu tábora se - přiměřeně svému věku - také podílejí. Pomáhají se stavbou, přípravou jídla nebo programu.

Milí rodiče.
Jako každý rok pořádáme letní skautský tábor, který se koná v době od soboty 30.6 2018 do 7. 7. 2018 na tábořišti u obce Sloup v Moravském krasu. V tomto roce bychom se chtěli programově zaměřit na skauting naučit vaše děti věcem, které využijí i v dospělosti. Celotáborovou hru jsme nazvali podle knihy J.R.R. Tolkiena - HOBIT. Máme připraven program ve kterém chceme děti naučit jak se chovat k přírodě a druhým lidem. Formou her probereme zásady skautingu, zdravovědu, přežití v přírodě a pomoc druhým. Nezapomeneme na výlety do přírody, návštěvy kulturních památek v okolí a vše další co může nabídnout jen skautský tábor...

Celková cena tábora je 2.300,-Kč.
V ceně je zahrnuta strava 5x denně, pronájem tábořiště, doprava osob a materiálu, vstupy do kulturních zajímavostí a veškeré režie spojené s programem tábora. Výše uvedenou cenu za tábor zaplaťte na náš účet 1001988369/0800 nejpozději do 19. 5. 2018 variabilní symbol je rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte.

Co s sebou?  Skautská košile, šátek , vybavenou KPZ, cestičku
světlušek/vlčat, uzlovačka, zápisník, penál, šátek jakýkoli, dopisní papír, obálka se známkou, 30m prádelní šňůry, turistická obuv, sportovní boty, sandále (boty k vodě), holinky, pokrývka hlavy, hygiena, ručník, krém na opalování, hřeben, gumičky a sponky (pokud potřebuje), kapesníky, 2 toaletní papíry, spacák, karimatka, celta/igelit, baterka (náhradní baterie), pyžamo, ešus a lžíci, pokud možno podepsané, ponožky, spodní prádlo,
tepláky, kraťasy, tričko, triko s dlouhým rukávem, mikina nebo svetr, větrovka, pláštěnka, (nedávejte nám oblečení, u kterého by vás mrzelo, že ho zničíme) čekají nás převážně aktivity na louce, v lese, táboráky, výlety na kopce...) kapesné dle uvážení rodiče, je možné předat peníze vedoucímu v obálce se jménem dítěte, příruční batoh na záda, lahev s pitím. To vše sbaleno do batohu na záda.

Prosíme všechny rodiče, abyste vyplněnou závaznou přihlášku odevzdali co nejdříve, nejpozději však do 19.5. 2018 vedoucímu oddílu. Pokud někdo z rodičů potřebuje vystavit fakturu, je
třeba sdělit přesnou adresu firmy, IČO, DIČ, jméno rodiče a jméno dítěte a dodat vedoucím.

Vedoucí tábora: Aleš Zeman - A l i
mobil:+420 777 131387 , em a i l : ali@skaut-roudnice.cz
Těšíme se a přejeme hezký den.
Matěj, Gebík, Bety, Ali, Ovečka, Čepy, Márty, Kájina, Berry, Michal, Pepe, Ondra, Mája, Martin,

Přihláška zde